Dar k 50-ke? Vykúpte sa v pive!

Dar k 50-ke? Vykúpte sa v pive!

Napísala 

Originálnych tipov na dar pre oslávenca v zrelom veku, ktorý ocenia muži aj ženy, nie je veľa. Čo by ste povedali na tento: po bylinkami prevoňanej saune kúpeľ v medenej vani plnej piva, potom medová masáž, na záver tanier zo zabíjačky zapíjaný, čím iným, než pivom? A to všetko len na skok od moravských hraníc, v Rožnově pod Radhoštěm.

V Rožnovských pivních lázních som bola, v pive som sa vykúpala a keď poviem: – Bežte tam, je to nezabudnuteľný zážitok, aspoň raz v živote si treba dopriať! – môžete mi veriť.

Bude to romantika pre oboch, aj keď vám to spolu vydržalo dvadsaťpäť rokov a patrilo by sa osláviť striebornú svadbu. Muž má šancu dokázať žene, že mu na nej záleží. To nie je ako ťahať ho na operu a vidieť, že ide, lebo rezignoval. Jemu sa bude páčiť to, že si dá kúpeľ v pive zvonka aj zvnútra. Aj tie zabíjačkové špecialitky na záver. Aj krígle rožnovského piva k tomu.

Ponuka pre telo i dušu, ktorú ocenia ženy, je bohatšia. Romantiku sľubujú už viktoriánske vane s horúcim čiernym mokom a bohatou bielou penou. Ešte sľubnejšia vyzerá pokožka ženy, ktorá pripravuje kúpele a nanáša hosťom na tvár masku z pivných kvasníc. Na jej zrelý vek má pleť detsky, až hodvábne jemnú. Čo zrejme robí pravidelný doping kože pivom. Už naše babičky vedeli, ako dobre pôsobí pivo na vrásky a na vlasy. Medzitým aj vedci dokázali, že pivo obsahuje množstvo vitamínov, stopových prvkov a aminokyselín, známych to zaklínadiel zdravia. Neodoláte a domov si odnesiete kopu kozmetiky s obsahom pivných kvasníc.

Ženy zväčša patria k vyznavačom alternatívnych techník a tu si prídu na svoje. Od jogových meditácií a tajomných rituálov z ostrova Fidži, cez aromaterapiu, masáž kokosovým mliekom, medom alebo čokoládou, píling trstinovým cukrom, až po vrcholné ponuky, a teraz sa rýchle neviem rozhodnúť, ktorá je tá naj, či tantrické masáže tromi masérmi naraz, alebo odfotenie aury prístrojom z dielne NASA a jej výklad.

Tí, ktorí na alternatívu neveria, môžu dostať klasickú masáž baňkami alebo horúcimi lávovými kameňmi.

– Ste úžasná harmonická bytosť, zabudnite na stres, relaxujte, usmievajte sa, dôverujte sebe aj životu, – prihovára sa lákavo upokojujúci hlas, pokým popíjate vychladené pivo v saune prevoňanej mätou, levanduľou a meduňkou. Zvláčnievate, splývate s tým sexi hlasom a vychádzate von s úsmevom na všetky strany. Niekedy skrátka stačí jediný deň a váš život sa môže zmeniť k lepšiemu. Pivovar je na takú zmenu rovnako vhodné miesto, ako ktorékoľvek iné.

 

Posledná úprava 09.10.2021

Nájdete nás na FB