Čo s načatým životom?

Čo s načatým životom?

Napísala 

Oslava päťdesiatky či stretnutie maturantov po tridsiatich rokoch spustí mnoho otázok. Páči sa mi človek, ktorým som sa stal? Robím to, čo ma teší? Dostávam a dávam toľko lásky, koľko potrebujem? Naplnil som svoje sny? Akoby s päťdesiatkou prichádzala aj kríza zmyslu. Načo to celé bolo? Mám ešte čas, dôvod a sily na zmenu? A ak áno, tak na akú?

Odpovede na časté otázky mužov a žien na prahu päťdesiatky - hlavne na tú najčastejšiu, ktorá znie: čo s načatým životom? - hľadáme spolu s lekármi a psychológmi. Ak niečo vnímame ako dôvod na oslavu – a päťdesiate narodeniny to sú – mal by to byť dôvod pre radosť a dobrú náladu. Päťdesiatka je zároveň aj prvou veľkou príležitosťou na bilancovanie nášho života, či už vedomé, alebo podvedomé. Čo pozitívne sa dá povedať o tomto veku z pohľadu ženy a muža, ktorým blízki a priatelia práve blahoželajú k okrúhlemu životnému jubileu?

Obsah: Čas užívať si život * Sex so zrelým mužom má svoje čaro * Dokážeme pomôcť aj vo veľmi zložitých prípadoch * Dnešná žena prežije tretinu života v estrogénovom deficite * Keď sa život vymyká spod kontroly * Zraniteľné srdce * Vysoký krvný tlak je tichý zabijak * Nebojujeme proti prírode, ale v súlade s prírodou * Osteoporóza – zákerný zlodej kostí * Bezpečne a spoľahlivo schudnúť

 Knihu si môžete objednať na tel. č. 0908 069 388 a na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., stojí 5 eur plus poštovné 3 eurá.

Posledná úprava 28.08.2023

Nájdete nás na FB