Rakovina a výživa 2, plus recepty

Rakovina a výživa 2, plus recepty

Napísala 

Peter Minárik – Daniela Mináriková: Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2. Recepty. Zastavme rakovinu skôr, než vznikne, to je základná myšlienka publikácie, ktorá predstavuje potraviny s dokázateľne protirakovinovým účinkom. Nadväzuje na úspešný titul Rakovina a výživa. Mýty a fakty (2012).

Vydavateľstvo Kontakt 2014, tvrdá väzba, 178 s., 5,00 eur

Ak prvý diel priniesol vedecky overené informácie o vplyve výživy na naše zdravie, druhý vás zoznámi s kľúčom pre optimálnu výživu, podľa ktorého sa lepšie zorientujete v tom, čo má obsahovať váš nákupný vozík, ako zostaviť zdravý jedálny lístok pre celú rodinu a ktorý spôsob prípravy jedál je najvhodnejší. Nájdete tu aj zdravé recepty a inšpirácie pre varenie. Autori – MUDr. Peter Minárik, PhD. z Onkologického ústavu sv. Alžbety a PharmDr. Daniela Mináriková, PhD. z Farmaceutickej fakulty UK v Bratislave – propagujú prevenciu, aby zdraví ľudia znížili riziko vzniku rakoviny a onkologickí pacienti riziko recidívy nádoru tým, že budú konzumovať potraviny, ktoré podporujú ich zdravie.

Objednávajte na č. 0908 069 388, alebo na info(at)klub50.sk, knihu vám pošleme poštou na dobierku, stojí 5,00 eur plus poštovné.

 Knihu Rakovina a výživa 2 sme predstavili na pôde Ligy proti rakovine novinárom i pacientkam, ktoré navštevujú bratislavské centrum ligy. Do života ju uviedla MUDr. Eva Siracká, DrSc., prezidentka LPR. Knihu pokrstila ľanovými semiačkami a zaželala jej, aby šírila informácie o strave, ktorá podporuje zdravie, všade tam, kde sú potrebné. Na obr. zľava MUDr. Eva Siracká a spoluautori knihy Peter Minárik (uprostred) a Daniela Mináriková (vpravo).

Posledná úprava 06.10.2021

Nájdete nás na FB