Zariaďujete byt či dom? Vyhráva vkus

Zariaďujete byt či dom? Vyhráva vkus

Napísal 

Nové začiatky sú vždy plné očakávania a vzrušenia, ale aj nekonečného vyberania, hľadania, dolaďovania a zmien. Je to prirodzené, svoj príbytok chceme mať útulný a príjemný. Má byť miestom pre rodinný život a zároveň aj našou oázou pokoja.

Zásadným problémom pri výbere nábytku môže byť priestor. A to v oboch prípadoch – keď je  ho málo, i príliš. Hoci by sa druhá možnosť mohla javiť ako príjemný problém, nie vždy je to tak.

Ak totiž nemáte potrebný cit pre usporiadanie nábytku a vhodné doplnky, veľký priestor zostane chladným a neosobným miestom, ktorému bude vždy niečo chýbať. Preto neváhajte požiadať o radu odborníkov, ktorí vám pomôžu so správnou voľbou. K dokonalosti totiž netreba veľa, stačí zvoliť štýlovú sedaciu súpravu, ktorá sa stane dominantou miestnosti.

Nepodceňujte detaily

Dostatočné úložné priestory sú kľúčové pre akýkoľvek byt či dom. Ak ich je málo, zavládne chaos, v ktorom veciam chýba ich miesto.

Pokiaľ nemáte možnosť doma umiestniť vstavané skrine, ktoré by splynuli s interiérom, dobre poslúžia komody. Tento variabilný kus nábytku prešiel nápaditými inováciami, vďaka čomu v ponuke obchodov zaručenie zoženiete vhodný kúsok aj pre váš byt či dom. Nespornou výhodou komody je jej priestorová nenáročnosť, navyše okrem úložného priestoru plní aj funkciu police.

Podpíšte sa!

I keď vaše obydlie zariadite maximálne štýlovo a vkusne, bez signifikantných maličkostí to stále nebude ono. Nezabudnite preto interiéru venovať niečo, čo prezradí, kto je jeho pánom. Či už si na steny inštalujete vlastnú cestovateľskú mapu alebo doplníte rámiky s fotozážitkami, majte na pamäti, že by to malo byť dielo vkusné a originálne.

Aby bol váš domov dokonalý, nezabudnite na príjemné doplnky a interiérové osvetlenie.

Foto: united photo studio, Shutterstock.com

Posledná úprava 12.09.2022
PR

Nájdete nás na FB