Potrebujete nové okuliare? Inšpirujúce trendy

Potrebujete nové okuliare? Inšpirujúce trendy

Napísal 

Azda žiaden doplnok nezdôrazní vašu osobnosť, zmysel pre módu a črty tváre tak, ako to dokážu okuliare. Nosíte okuliare ako dioptrickú pomôcku, módny doplnok, alebo pre sklá blokujúce modré svetlo? Nechajte sa inšpirovať pred online nakupovaním naším prehľadom aktuálnych trendov pre rok 2021.

Štýlové číre okuliare

Dioptrické okuliare s priesvitným rámom, jeden z najpopulárnejších modelov roka. Tieto rámy dodávajúce nádych jemnej elegancie ponúkajú viaceré značky. Ak uprednostňujete diskrétny štýl, vyberte si obdĺžnikový priehľadný rám. Ak patríte k odvážnejším ženám, skúste číry rám v štýle mačacích očí.

Okrúhle retro

Stará dobrá klasika, krásna a jednoduchá. A keďže móda sa neustále opakuje, tieto rámy sa opäť dostávajú na vrchol záujmu, k retro aj trendovým modelom patria teraz Polaroid okuliare s okrúhlym rámom.

Kovové rámy

Sú mimoriadne odolné, štýlové a navrhnuté v rôznych variáciách, takže si môžete vybrať vzor dokonalý práve pre vás. Od elegantných strieborných Polaroid okuliarov po klasické zlaté; s kovovými okuliarmi budete neprehliadnuteľné.


Nadrozmerné a farebné

Pútavé tvary, krikľavé farby. Čím väčšie a čím neobvyklejšie rámy, tým lepšie! Tohto roku sú populárne šesťhranné alebo osemhranné geometrické tvary. Navyše, okuliare s masívnym rámom vhodne doplnia rôzne typy tvárí, dokonca – pri citlivom výbere – aj menšie tváričky.

Zamerajte sa na pohodlie

Úprimne povedané, najlepšie dioptrické okuliare sú tie, ktoré sú pohodlné – najmä ak ich nosíte po celý deň. Najskôr si vyberte štýl, farby a funkcie, ktoré dobre spolupracujú s tvarom vaše tváre, odtieňom pleti a životným štýlom, a potom zvážte, či sa v nich cítite – jednoducho dobre.

Foto: F8 studio, beton studio, Victoria Chudinova/Shutterstock.com

 

Posledná úprava 12.09.2022
PR

Nájdete nás na FB