Nesmrteľná kombinácia. Košeľa a nohavice

Nesmrteľná kombinácia. Košeľa a nohavice

Napísal 

Keď muži položia otázku „čo si mám obliecť?“ dostanú jednoznačnú odpoveď. Košeľu a nohavice. Táto kombinácia rieši každý problém. Slávnostné udalosti si bez nej nevieme ani len predstaviť. Nikdy neviete, kedy ju budete potrebovať. Košeľa a nohavice sa budú nosiť stále. Prezradíme vám, ako dosiahnuť, aby táto kombinácia vyzerala vždy inak.

Krátky pohľad do minulosti

V minulosti sa košeľa nosila ako spodný odev. Nemala golier, ani gombíky. Naťahovala sa cez hlavu a vyrábala sa z ľanu. Tí majetnejší si mohli dovoliť hodváb. Košeľa, ako ju poznáme dnes, sa prvýkrát objavila až koncom 19. storočia. Bola biela. Pracujúci ľud by v nej v práci neuspel. Stala sa symbolom blahobytu a bežní ľudia ju povýšili na sviatočný odev. Vybrať pánsku košeľu nebol žiadny problém. Existoval len jeden strih a farba. Krajčíri ich svojim zákazníkom šili na mieru.Elegantné nohavice sa samostatne nenosili. Boli súčasťou obleku a nosili sa len so sakom. Dominovala im čierna. Občas sa objavili tmavohnedé alebo tmavomodré nohavice. Farebnejšie možnosti neexistovali.
 
Košeľa a elegantné nohavice na rôzne príležitosti

Dnes sa vyrábajú košele z bavlny s prímesou elastanu, aby pánom lepšie sedeli a dobre sa im v nich pohybovalo. Na sviatočné a spoločenské udalosti si oblečte jednofarebnú, najlepšie bielu košeľu s dlhým rukávom a ozdobte ju motýlikom alebo kravatou. V kombinácii s elegantnými nohavicami vytvoríte štýlový outfit, ktorým nikdy nič nepokazíte. Viac ako jedny elegantné nohavice v šatníku nepotrebujete. Stále si k nim oblečiete košeľu v inej farbe a budete vyzerať inak. Košeľu a nohavice doplňte sakom, ktoré vám sadne ako uliate, a nesmrteľná kombinácia je na svete.

Neveríme, že ich v šatníku nemáte

Predpokladáme, že košeľa a elegantné nohavice sú súčasťou každého dobrého pánskeho šatníka. Aj toho vášho. Sú udalosti, pri ktorých páni po nich siahajú automaticky. Veselé, aj smutné. Nemusia rozmýšľať, čo si obliecť. Vedia to celkom presne.Košeľa a nohavice na každý deň

Chcete vyzerať dobre, ale nie „škrobene“. Elegantné nohavice nemusíte nosiť len v nedeľu a na spoločenské udalosti. Farebné a vzorované košele si k nim môžete obliecť každý deň. Neosviežia vám len šatník, ale aj vás. Farebné vzorované košele s krátkym rukávom majú uplatnenie najmä v lete. Sú vzdušné a príjemne chladivé. Sú páni, ktorí majú radšej voľnejšie strihy, ale sú aj takí, ktorým sa košele páčia viac na telo. Vyberte si strih, v ktorom sa cítite najlepšie. Vy budete košeľu nosiť.

Elegantné nohavice nehýria farbami. Starou dobrou klasikou je čierna. Tmavomodrá, tmavohnedá a tmavosivá ich jemne spestruje. Sú to farby, ktoré sa s ostatnými časťami oblečenia, často farebnejšími, kombinujú najlepšie. Presne o to jednoduchej móde ide.

Košeľa a nohavice vyrobené z kvalitných materiálov vám vydržia roky. Investujte do nich a občas svetu ukážte aj svoje elegantnejšie ja. Dámy tým určite potešíte. Kvalitné a kúsky nájdete aj v eshope www.budchlap.sk.

Zdroj: Unsplash.com a Budchlap.sk

 

Posledná úprava 12.09.2022
PR

Nájdete nás na FB