Dámy 50+, šperky, móda, doplnky pre vás!

Dámy 50+, šperky, móda, doplnky pre vás!

Napísal 

Ak hľadáte šperk, ktorý je pekný, moderný a pritom to naj pre ženu v zrelom veku, dajte prednosť zlatým retiazkam. Jemné retiazky s príveskami zo žltého zlata sú tou najlepšou voľbou pre ženu po päťdesiatke, ktorej záleží na elegantnejšom štýle a ktorá vie, čo jej pristane.

K zlatej retiazke originálny prívesok

Motívom, ktorý zaujme najskôr vás a neskôr aj každého, kto ho bude na vás obdivovať, môže byť napríklad prívesok v tvare stromu života. Ak rozumiete symbolickej reči predmetov, ktorými sa obklopujete, vyberte si k jemnej zlatej retiazke originálne zlaté prívesky v tvare kríža ozdobené Swarovského zirkónmi, alebo roztomilý prívesok v tvare anjela.

Farby, vzory, kombinácie

Či už kvetované, bodkované, alebo s pásikmi, farebné vzorované saká, krátke aj predĺžené, zrelým ženám pristanú. Ak ste si dosiaľ vyberali neutrálne farby, sivú či čiernu, a spoliehali ste sa na ne, pretože opticky zoštíhľujú, nerobte to stále! Neutrálne farby sú síce tiež fajn, ale vďaka pestrým farbám a vzorom budete vyzerať svieža a plná energie.

Do šatníka ženy vo veku 50+ okrem farebného saka patria aj nohavice so zaujímavými vzormi. Kombinujte ich s jednofarebnými pletenými pulóvrami. Tento outfit zvýrazní originálny náhrdelník. Na vzorovaných nohaviciach môžete voliť aj neutrálne farby.

Veľmi elegantným kúskom, ktorý osvieži váš vzhľad a zakryje menšie nedokonalosti na krku, sú farebné jemné šatky. Ak máte rada francúzsky look, vo vašom šatníku nesmú chýbať.

Foto: shurkin_son, shutterstock.com

 

Posledná úprava 12.09.2022
PR

Nájdete nás na FB