Seniorom dávame šancu na lepšie bývanie

Seniorom dávame šancu na lepšie bývanie

Napísal 

Bývanie je téma, ktorej sa venuje takmer každý. Predovšetkým sú to ľudia hľadajúci spôsob, ako si zabezpečiť svoju prvú vlastnú alebo novú strechu nad hlavou. Zaoberá sa ňou aj stredná generácia, ktorá túži po väčšom alebo lepšom bývaní. A tiež starší ľudia.

Zmenené fyzické možnosti a schopnosti si vyslovene vyžadujú úpravu bývania tak, aby sa aj oni cítili vo svojej domácnosti bezpečne a komfortne. Mnohí seniori zvažujú dispozičnú úpravu kúpeľne, zámenu vane za ľahšie dostupný sprchovací kút, inštaláciu protišmykových podláh, zníženie ťažko dosiahnuteľných odkladacích priestorov, presvetlenie bytu či odstránenie prekážok, ktoré im bránia v bezpečnom a plynulom pohybe. Možno si myslíte, že takéto, nie práve lacné úpravy, si v pokročilejšom veku nemôže dovoliť hocikto. Omyl! S pomocou Prvej stavebnej sporiteľne si ich môžete dopriať aj vy.

Úvery až do 68 rokov!

Najväčšia stavebná sporiteľňa totiž myslí úplne na všetko a na každého. Starších ľudí nevynímajúc. Prostriedky na kúpu alebo obnovu bývania poskytneme aj ľuďom poberajúcim starobný dôchodok až do veku 68 rokov! Dokonca aj bez predchádzajúceho sporenia, za výhodných podmienok a tiež bez potreby založiť požičané peniaze svojím vlastným bývaním v prospech banky. To ale nie je všetko. Ak máte viac ako 55 rokov a rozhodnete sa pre medziúver od PSS, a. s., s poistením, vaše splátky môžu byť aj nižšie, ako keby ste si ho zobrali bez poistenia. Ušetríte a získate aj ochranu v prípade neočakávanej životnej situácie. Naši obchodní zástupcovia vám sprostredkujú rizikové životné poistenie jednoducho, rýchlo a aj bez skúmania vášho zdravotného stavu.

Na zariadenie domácnosti

V prípade, že si vystačíte aj s nižším rozpočtom, máme pre vás pripravený úver na zariadenie domácnosti, ktorý vám môže poslúžiť na kúpu elektroniky, nábytku a iného bytového zariadenia, prípadne na financovanie menej nákladných úprav interiéru. Jeho výhodou je priaznivá a fixná úroková sadzba, jednoduché dokladovanie účelu a netreba ho zakladať nehnuteľnosťou. Tiež je to úver, ktorý poskytneme klientovi až do 68 rokov.  

Dohodnite si stretnutie

Je zrejmé, že Prvá stavebná sporiteľňa je banka, ktorá sa zameriava nielen na ľudí v produktívnom veku, ale aj na tých skôr narodených. Nezabúdame dokonca ani na ľudí, ktorí by si bez cudzej pomoci s naplnením svojich potrieb v súvislosti s bývaním poradili len veľmi ťažko. Ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte obchodných zástupcov PSS, a. s. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek si poviete. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk, alebo zavolajte na číslo 02/58 55 58 55.

 

Posledná úprava 10.10.2021
PR

Nájdete nás na FB