Prirástol im k srdcu

Prirástol im k srdcu

Napísal 

Príbeh tohto domu sa začal písať v roku 1987, kedy si ho vyhliadol vtedy mladý, zamilovaný pár a rozhodol sa, že práve v ňom si vybuduje svoje spoločné šťastie. A podarilo sa.

Manželia do domu investovali hneď po kúpe. Keďže v tom čase to bola len rozostavaná stavba, začali si ho upravovať podľa svojich predstáv. Dobudovali pivničné priestory, s ktorými pôvodná stavba nepočítala, a úpravám sa nevyhol ani interiér. Pár nie je fanúšikom predelených priestorov a preto sa rozhodli svoje bývanie „prevzdušniť.“ Po týchto základných a nevyhnutných úpravách už dom Jánovi Beňovi a jeho manželke Danke výborne slúžil viac ako 30 rokov. A potom prišiel čas na ďalšiu rekonštrukciu.

Na sporenie nedá dopustiť

„S domácou pani sa poznám už dávno. Raz mi zatelefonovala s prosbou o radu, kde a ako investovať peniaze. Rozhodla sa nakoniec pre stavebné sporenie. A to nielen ona, ale aj celá rodina. Sporili si pravidelne „na plnú štátnu  prémiu“, komunikovali, čo sa vyplatí a potom, keď sa doba sporenia skončila, mohli začať stavať. Po šiestich rokoch si peniaze z účtov stavebného sporenia vybrali a investovali ich do rekonštrukcie a modernizácie svojho bývania,“ chváli klientov Viera Reich, obchodná zástupkyňa Prvej stavebnej sporiteľne. To však nebolo všetko. „Potom si táto rodina začala sporiť opäť. Veď čo ak budú ešte niekedy v budúcnosti potrebovať obnoviť svoj dom? A dovtedy majú v Prvej stavebnej sporiteľni svoje financie bezpečne a výhodne uložené.“ Radosť zo sporenia sa v tejto rodine skrátka naozaj „nosí“ a rozhodne tu platí, že kto šetrí, má za tri.  
 
Čím je stavebné sporenie zaujímavé? Je to ideálna cesta k získaniu výhodných podmienok úverov od PSS. Obchodný zástupca vám poradí, ktorý je pre vás ten najvhodnejší.

7 dní v týždni

V PSS sa denne stretávame s príbehmi a životnými situáciami ľudí, ktorí potrebujú vyriešiť svoje bývanie. Niektorí kupujú, iní rekonštruujú a ďalší si chcú svoj vysnívaný dom postaviť podľa vlastných predstáv. Niektoré z príbehov si môžete prečítať na stránke časopisu DOMa. Okrem toho tam nájdete mnoho dobrých rád a nápadov. Aby ste ich aj vy mali vždy poruke, môžete si ho stiahnuť do svojho telefónu prostredníctvom aplikácie cez Google Play alebo App Store.  Nebude vás to stáť vôbec nič a navyše môžete vyhrať hodnotnú cenu.

Po viac informácií a podrobností o stavebnom sporení ako aj o výhodných úveroch si zájdite do ktorejkoľvek z kancelárií obchodných zástupcov PSS. Všetky potrebné kontakty nájdete na  www.pss.sk alebo zatelefonujte na telefónne číslo 02/58 55 58 55 a dozviete sa viac.

 

Posledná úprava 10.10.2021
PR

Nájdete nás na FB