Domov je miesto, ktoré nie je len nocľaháreň

Domov je miesto, ktoré nie je len nocľaháreň

Napísala 

Konečne doma. Práve tieto slová si povie isto každý po príchode z práce, zo služobnej cesty, z dlhého či krátkeho pobytu mimo domova. Nezáleží na tom, či je plné ľudí, ktorých máme radi, alebo sú to len „štyri steny“ malej garsónky. Je to miesto, ktoré máme radi.

Každá generácia má na bývanie zrejme iný pohľad. Preto si ľudia v rôznom veku prispôsobujú bývanie svojim momentálnym potrebám, nárokom a vlastnému vkusu. Nikde nie je určené, že starší človek nemôže mať moderne zariadený byt a naopak mladý človek nehnuteľnosť v rustikálnom štýle. Dôležité je, aby sa v ňom dobre cítil a vyhovoval mu. A v prípade, že už neslúži svojmu účelu tak ako by mal, je čas na zmenu. I tá najmenšia zmena však stojí peniaze.

Najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku, Prvá stavebná sporiteľňa, už 25 rokov pomáha svojim klientom plniť predstavy o bývaní. O pomoc pri financovaní bývania ju požiadalo viac ako 2 milióny ľudí. Nielen mladí, ale aj tí skôr narodení.

Výhodné riešenia pre každého


Sú mnohí, ktorí Prvú stavebnú sporiteľňu poznajú vďaka stavebnému sporeniu. Možno im zmluvu o stavebnom sporení založili ešte ich rodičia a vďaka sporeniu teraz majú v PSS, a. s., veľa výhod. Samozrejme aj ten, kto si nesporil, má v PSS, a. s., niekoľko možností na financovanie bývania. Na modernizáciu či rekonštrukciu je ideálny úver do 50 000 € bez zabezpečenia nehnuteľnosťou. Ten, kto potrebuje viac prostriedkov, alebo chce výhodnejšie podmienky, môže využiť úver zabezpečený nehnuteľnosťou. Získa tak priaznivú úrokovú sadzbu a dlhú až 30-ročnú dobu splatnosti. Tí, čo sa rozhodli postaviť si úplne nové bývanie, sa potešia možnosti postupného financovania a PSS, a. s., im dokonca akceptuje aj budúcu hodnotu nehnuteľnosti. Rýchle vyplatenie peňazí je tiež benefit, vďaka ktorému sa k bývaniu podľa vlastných predstáv dostanete ešte rýchlejšie, ako ste očakávali. Netreba zabúdať, že o výhodné úvery môže v PSS, a. s., požiadať každý vo veku od 18 do 68 rokov.

Aj malá zmena poteší

Deti už bývajú vo vlastnom a zostala po nich voľná izba? Tešte sa! Pokojne si z nej spravte miestnosť na cvičenie jogy, na zberateľské skvosty, ručné práce, alebo ju premeňte napríklad na malú botanickú záhradu. Na takéto finančne menej náročné úpravy má PSS, a. s., pripravený úver na zariadenie domácnosti, vďaka ktorému obmeníte svoje bývanie podľa ľubovôle, alebo aspoň nahradíte už opotrebovaný nábytok či spotrebiče novými, vymeníte podlahy, do kúpeľne dáte namiesto vane sprchovací kút a stenám nový náter.

Pre ešte väčšiu pohodu

Aby ste sa z nového či vynoveného bývania mohli dlho tešiť, nezabudnite na poistenie. Aj v tomto vám vedia špecialisti v Prvej stavebnej sporiteľni poradiť. Sprostredkujú pre vás poistenie bytu, rodinného domu i domácnosti. Nezabúdajte ani na seba. Rizikové životné poistenie vám dodá pocit pokoja, istoty a pomôže vašej rodine zvládnuť aj nepriaznivú finančnú situáciu.

Tak neváhajte a pripojte sa aj vy k viac ako 2 miliónom spokojných zákazníkov Prvej stavebnej sporiteľne!

Viac informácií o stavebnom sporení, výhodných úveroch aj poistení nájdete na www.pss.sk, alebo sa informujte na telefónnom čísle 02/58 55 58 55.

Posledná úprava 21.09.2017

Nájdete nás na FB