Ako skrotiť neposlušnú záhradu

Ako skrotiť neposlušnú záhradu

Napísal 

Určite ich poznáte. Majú zelené tričká, šikovné ruky, dobré nápady a na tvári im neustále hrá úsmev. Martin Čurda a Fero Laššák – záhradníci (nielen) z televízie. 

Poznajú sa od detstva a spolu vytvorili tím, ktorý poznáme z obrazoviek, kde uvádzajú reláciu Nová záhrada. Mnohí z nás využívajú ich cenné rady a praktické nápady aj vo svojich záhradách.  V záhradách, ktorých súčasťou býva aj rodinný dom. Niekde je to novostavba, inde starší dom, ktorý už svojou opadanou fasádou, deravými odkvapmi či zatekajúcou strechou doslova volá po rekonštrukcii. Kde však začať, keď aj záhrada aj dom potrebujú svoje?

Šperk za plotom

Ako sa správne postarať o záhradu tak, aby bola ozdobou, a ako sa k záhradníčeniu vôbec dostali, to vám prezradia Martin a Fero. Celý rozhovor si môžete prečítať na stránke časopisu DOMa.

Rekonštrukcia bez trápenia

Nuž a ako si poradiť s opravou rodinného domu a kde vziať na takúto opravu peniaze, v tom vám zas radi pomôžu v Prvej stavebnej sporiteľni.  Okrem stavebného sporenia, ktoré napriek legislatívnym zmenám nestratilo svoje opodstatnenie a aj naďalej poskytuje ľuďom dostatok benefitov, PSS má v ponuke aj rôzne typy úverov. Tie sú teraz omnoho výhodnejšie ako kedykoľvek v minulosti. Napríklad úver zabezpečený nehnuteľnosťou má mimoriadne nízku úrokovú sadzbu , už od 1,29 % ročne, s fixáciou až na 5 rokov. Nemenej atraktívne podmienky má aj úver, pri ktorom nemusíte vašu nehnuteľnosť založiť v prospech banky a aj napriek tomu vám PSS poskytne dostatok finančných prostriedkov na kompletnú rekonštrukciu vášho bývania. Záleží len na tom, v akom vzťahu k banke ste. Ak ste si začali sporiť dostatočne skoro, máte takpovediac navrch. Úvery v PSS však môžete získať aj bez predchádzajúceho sporenia. A to je na PSS sympatické. A nielen to. PSS vám vyjde v ústrety aj vtedy, ak sa ocitnete v nečakanej životnej situácii a umožní vám vykonať zmeny v splácaní vašich záväzkov.

Inšpirácie od vás

PSS už nejednej rodine či jedincovi pomohla k vysnívanému bývaniu. Ľudia sa radi o dobrú skúsenosť podelia. Vznikajú tak krásne príbehy, ktoré si môžete prečítať na stránke už spomínaného časopisu DOMa. Okrem príbehov skutočných ľudí v časopise nájdete mnoho dobrých rád a nápadov. Aby ste ich aj vy mali vždy poruke, môžete si ho stiahnuť do svojho telefónu prostredníctvom aplikácie cez Google Play alebo App Store. Nebude vás to stáť vôbec nič a navyše môžete vyhrať hodnotnú cenu.

Pre viac informácií a podrobností o výhodných úveroch si zájdite do ktorejkoľvek z kancelárií obchodných zástupcov PSS. Všetky potrebné kontakty nájdete na www.pss.sk alebo zatelefonujte na telefónne číslo 02/58 55 58 55 a dozviete sa viac.
 

Posledná úprava 10.10.2021
PR

Nájdete nás na FB