Kto, čo a prečo

Kto, čo a prečo

Napísala 

Ste tu dobre
- ak ste sa, ani neviete ako, ocitli v zrelom veku;
- ak žijete babie leto svojho života radi, ale aj ak vás niečím nečakane zaskočilo;
- ak ste spokojní, ale aj ak začínate znovu, lebo sa vám rozpadol vzťah, prišli ste o prácu, deti vyleteli z hniezda, zdravie zaštrajkovalo;
- ak to síce nemáte ľahké, ale nevzdávate sa, lebo viete, že riešenie nájde ten, kto ho hľadá.

Päťdesiatka je vek zmien. Poďme sa navzájom inšpirovať, ako na ne.

Vitajte a cíťte sa tu ako u priateľov.

Vitajte na stránkach vydavateľstva Kontakt, veríme, že si tu nájdete niečo pre seba. Témy, ktoré pripravujeme, oslovujú generáciu 50+. Keby sme život porovnali s kalendárnym rokom, tak päťdesiatnici žijú svoj koniec augusta a celý september. Čo, uznáte sami, je veľmi príjemné ročné obdobie, teplé a plné plodov.

Vydávame pre vás knihy, píšeme rozhovory s odborníkmi a zaznamenávame inšpirujúce príbehy ľudí, ktorí berú svoj život taký, aký je a zvládajú to, čo so sebou prináša. Zaujíma nás všetko, čo zaujíma aj vás, zrelých ľudí so zrelým duchom v zrelom tele, ktorí chcú byť dobre pripravení na všetky farby začínajúcej jesene svojho života, a z plodov, ktoré práve zbierajú, sa chcú čo najviac tešiť. A aj vtedy, keď niečo nie je také, aké by chceli, nerezignujú, lebo už vedia, že vždy sa nejaké to východisko nájde. Že ten, komu osud priniesol do života kyslý citrón, si z neho stále môže urobiť osviežujúcu citronádu.
Tešíme sa na vaše príbehy a námety.


Danica JANIAKOVÁ, info(zavináč)klub50.sk
nájdete nás aj na www.VarimeDiabetikom.sk

Kniha Čo s načatým životom? Muž a žena na prahu päťdesiatky aktuálne v ponuke Martinusu

 

Foto: thinkstock.cz

 

Posledná úprava 09.10.2021

Nájdete nás na FB