Peter Minárik

Peter Minárik

Napísala 

Ľudia sa často vyhovárajú na genetiku. Áno, vplyv genetiky je silný. Ale mnohé veci sa prejavia až v kombinácii nepriaznivej genetiky a nezdravého životného štýlu.

Medicínska veda dokázala, že každý tretí človek s rakovinou mohol byť zdravý, keby sa bol ináč stravoval a zdravšie žil. Predstavte si zástup 100-tisíc ľudí chorých na rakovinu. A tretina z nich, teda 30-tisíc ľudí, si za to môže sama. To je obrovské množstvo! Druhá vec je náročná doba, v ktorej žijeme, stres, sedavý spôsob života. Nahovárame si, že nemáme čas žiť zdravo tu a teraz, že až potom... A tak celý deň ledva niečo zhltneme a večer si všetko vynahradíme. Že by zdravie malo byť najvyššou prioritou, to vie teoreticky každý. V konkrétnej situácii sú naše priority, žiaľ, často iné.

MUDr. Peter Minárik

VADEMECUM ZDRAVEJ VÝŽIVY

208 s., cena: 5,00 eur plus poštovné a balné

Knihu si môžete objednať na tel. č. 0908 069 388 a na info(zavináč)klub50.sk, pošleme vám ju na dobierku.

 

 

Peter Minárik a Daniela Mináriková

Rakovina a výživa: mýty a fakty 2

Kontakt, 192 s.

Knihu Rakovina a výživa: mýty a fakty 2 si môžete objednať na 0908 069 388 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., stojí 5,00 eur plus poštovné a balné, pošleme vám ju poštou na dobierku.

 

Posledná úprava 21.10.2017

Nájdete nás na FB