Už ste zažili „najväčšie lyžiarske safari sveta“?

Už ste zažili „najväčšie lyžiarske safari sveta“?

Napísala 

Pozývame vás do regiónu Kitzbühlskych Álp, nazývaného aj „najväčšie lyžiarske safari sveta“. Čaká vás 2750 kilometrov lyžiarskych trás v 23 zasnežených regiónoch s perfektnými podmienkami na zimné športy. Štyri noci so Super Ski Card (na tri celé dni) stoja v izbe s raňajkami od 271,- € pre jednu osobu, v 4 hviezdičkovom hoteli s polpenziou je to 551,- €. Za Super Ski Card v dennom variante zaplatíte 57,- €.

Super Ski Card si môžete objednať alebo hneď teraz rezervovať na tomto linku ako balíček Kitzbühlskych Álp. Pozývajú vás domáci z Lyžiarskeho sveta Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental na západe, z KitzSki v Kitzbühli/Kirchbergu, zo SkiStar v obci St. Johann in Tirol a z lyžiarskeho cirkusu Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Super Ski Card predáva najväčšie svetové združenie predajcov skipasov, platí pre 23 lyžiarskych areálov v 6 spolkových krajinách Rakúska, k dispozícii máte, ako sme už v úvode spomenuli, 2 750 kilometrov zjazdoviek (vrátane svahov na troch ľadovcoch) a viac než 900 lanoviek a vlekov.

Viac aj na: www.kamkam.eu
 

Posledná úprava 20.12.2017
Beata Havranová

B.H.PUBLIC RELATIONS & PROMOTION s.r.o.
marketing@kamkam.eu
tel: + 421 905 648 207
www.kamkam.eu

Nájdete nás na FB