Skvelá lyžiarska ponuka pre rodiny s deťmi

Skvelá lyžiarska ponuka pre rodiny s deťmi

Napísala 

V údolí Stubai v Tirolsku nájdete v tesnej blízkosti osemdesiat ľadovcov a 109 trojtisícoviek. Stubaier Gletscher, najväčšie ľadovcové lyžiarske stredisko v Rakúsku zaručí sneh od októbra do júna. Lanovka 3S Eisegrathbahn prepraví každú hodinu tritisíc hostí do výšky 2900 metrov. Päť tunajších lyžiarskych stredísk – Neustift, Fulmpes, Telfes, Mieders a Schönberg – už roky získava ocenenia ako alpské strediská ústretové voči potrebám rodín s deťmi.

Nielen kvôli tomu, že malých návštevníkov v zime vítajú chlpatí maskoti klubu BIG Family Stubai, ale aj kvôli certifikovaným lyžiarskym školám zameraným na deti a kvôli možnosti, že dieťa do veku 10 rokov v sprievode jedného platiaceho rodiča môže vo všetkých piatich strediskách lyžovať zdarma.

V BIG Family Kinder und Jugend Ski Camp vítajú malých zverencov maskoti B. BIG a Mini B. Tu sa učia lyžovať štvorročné a staršie deti, starajú sa o ne kvalifikovaní inštruktori a škôlka vybavená detskou reštauráciou. Deti si nadšene skúšajú jazdu na ratraku a rely cez ľadovcovú jaskyňu, počas ktorej sa zrazu ocitnú vo fascinujúcom modrastom svete ľadu v hĺbke tridsiatich metrov pod lyžiarskom svahom.

Novinky tejto zimy

V BIG Family Slopestyle v stredisku Gamsgarten celý deň nacvičujú svoje zostavy hviezdy freestylu.

Stredisko Schlick 2000 v obci Fulmpes je domovom maskota Rona, ktorého zďaleka spoznáte podľa žltej čiapky a ružových lyží. V Detskej krajine čakajú na malých hostí čarovné koberce, kolotoč, slalomová dráha, farebné vlajky a parkúr medzi bránkami.

Na svahu Elfer v stredisku Neustift  pripravili skvelé sánkarske dráhy pre rodičov s deťmi. Okrem náročnej zjazdovky tu majú aj cvičnú lúku v Krössbachu, ktorý je domovom lyžiarskej sovy Elfi.

V stredisku Mieders pri údolnej stanici sedačkovej lanovky čaká na deti maskot King Serli. Začínajúci lyžiari majú k dispozícii chránený a bezpečný priestor. Detský svet sa nachádza v blízkosti parkoviska a autobusovej zastávky.

Program špeciálnych pobytov BIG Family Premium Homes je zostavený tak, aby vyhovoval potrebám detí, vrátane ponuky detského menu v klubových reštauráciách.Pozvánky na akcie v roku 2019

30. decembra 2018 – vítanie Nového roka s veľkolepým ohňostrojom * 10. februára 2019 – aj počas podujatia Life Radio Wintertour sa o deti postarajú obľúbení plyšoví maskoti * 5. marca 2019 – fašiangový festival pri strednej stanici lanovky v stredisku Schlick 2000
 

Viac informácií o akciách i o ubytovaní nájdete na www.stubai.at

 

 

Posledná úprava 22.12.2018

Nájdete nás na FB